DETAYLI ARAMA
x

DETAYLI ARAMA

EBAT

DOKU

KULLANIM ALANI

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

RENK

SERİ

ÜRÜN TİPİ

CERSAIE 2013BİEN İTALYA'DA ÖZGÜN TASARIMLARIYLA GÖZ DOLDURDU

Türkiye seramik sektörünün yenilikçi firması Bien, dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı’na 100’ün üzerinde ürün çeşidiyle katıldı

Türkiye'de dijital teknolojiyi kullanarak duvar karoları üreten ilk firma olan Bien, 23-27 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde gerçekleştirilen Cersaie Fuarı’nda yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine topladı.

Cersaie Fuarı’nda, uluslararası sektör profesyonellerine, ödüllü ve yeni tasarımlarını sunan Bien, 200 metrekarelik standında sergilediği tasarımlarıyla herkese ilham kaynağı oldu.

Seramik sektöründe gelecek yılın trendlerini ve modasını belirleyen, dünyanın en önemli ve en büyük fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı’nda, Bien’in  tasarım gücünü ve dünya trendleriyle paralel ürünlerini ziyaretçilerle buluşturduklarını belirten Bien Satış Grubu Başkanı Metin Savcı; ''Tasarımdaki öncü duruşumuz, Ar-Ge ve yenilikçi yatırımlarımız, hem dış hem de iç pazarlar için payımızda artışlar sağlıyor. 55 ülkeye ihracat yapıyor olmamız küresel bir marka olma yolunda da bize artı bir değer katmaktadır. Tasarım ve teknolojiye büyük paylar ayırma çabalarımız, aldığımız ödüllerle meyvelerini vermeye devam ediyor, edecektir de" diye konuştu.

Bien, fuarda 100’ün üzerinde ürün çeşidini, banyo, mutfak ve yatak odası gibi birbirinden farklı yaşam alanı örnekleriyle ziyaretçilerle buluşturdu.