Basında Biz

Bien’den Banyolarda Sürdürülebilir Öneriler

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, Pruva lavabo bataryası ile Alesta asma klozet ve bide ile banyolarda hijyen, sürdürülebilirlik ve estetiği buluşturuyor.

Standartların yarattığı sınırlarda değil, hayallerin genişleyebildiği ölçüde üretim yapan Bien, banyoları koleksiyonundaki fonksiyonel, şık ve pratik ürünlerle yeniliyor. Bien, bu ürünlerin sağladığı su tasarrufuyla sürdürülebilir bir dünya için çalışıyor. Bu ürünlerden biri olan yandan kollu lavabo bataryası Pruva, estetik görünümüyle banyolarda fark yaratıyor. Dayanıklılığı ve kolay kullanımıyla dikkat çeken Pruva; krom, rose gold, altın, krom altın, siyah altın ve beyaz altın kaplama seçenekleriyle her tarza hitap ediyor.

Bien’in sürdürülebilir bir diğer ürünü olan Alesta asma klozet No-rim teknolojisi sayesinde banyolarda üst düzey hijyen sağlıyor. Kenar çıkıntıları olmadığı için kir ve bakteri birikimini önleyen Alesta, temizliği de pratik hale getiriyor. Gömme rezervuar sistemi de yerden tasarruf etmeye yardımcı oluyor.